1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia chłopców do grona ministrantów. Po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 30spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. o godz.18.00 kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi”. Temat spotkania: „Miłość po ślubie – Co robić, gdy znika zakochanie?”.
  2. We wtorek – 22 listopada – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać  w  zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać przy wyjściu z kaplicy. Od przyszłej Niedzieli będzie można także nabywać świece Caritas na stół wigilijny i specjalnie przygotowane bombki z wizerunkiem św. Rity i z projektem naszego Kościoła.
  4. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W tym roku Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie odbywała się na zaproszenia. Rodziny, które chcą przyjąć Księdza po kolędzie proszone są o zapisanie się w zakrystii. Można też uczynić to drogą mailową, telefonicznie (przez sms), bądź przez formularz zgłoszeniowy ze strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 5 grudnia. Osoby, które w tym roku zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie nie będą musiały czynić tego co roku, ponieważ zostaną wpisani na stałą listę kolędową. Prosimy o pomoc w rozniesieniu informacji o kolędzie mieszkańców bloków przy ul. Przeworska 6,8,7,9,9A,9B, Drwęcka 8,10, Żupnicza 25 i 25 A, Osiedle Chrzanowskiego 14 i 16, Podskarbińska 26 i osiedle Mińska.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  7. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 – Msza św. w intencji Ks. Andrzeja – z okazji imienin. Zapraszamy.
  8. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego na Tarchominie.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione do zakrystii, a także za comiesięczną zbiórkę mieszkańcom bloków przy ul. Podskarbińskiej 9 i 12.  Przypominamy także, że darowiznę na budowę Kościoła można odliczyć od podstawy podatkowej.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.