1. W najbliższy piątek 13 września – Dzień Fatimski – zapraszamy w tym dniu na różaniec o godz.17.30.
  2. W najbliższą sobotę 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz.18.00.
  3. Pragniemy poinformować, że w naszej parafii odbędzie się przygotowanie i uroczystość I Komunii św. dla dzieci z klas III. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek 19 września na godz. 19.00. Planowany termin Uroczystości I Komunii św. – 17 maja 2020 r.
  4. Przez cały wrzesień w zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą.
  5. II Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora: Zaproszenie Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego:

Wielebni Księża,
Drodzy Diecezjanie,

Kontynuując rozpoczętą w ubiegłym roku inicjatywę serdecznie zapraszam do udziału w II Diecezjalnym Dniu Seniora i Chorego.
Podobnie jak w minionym roku spotkamy się w sobotę, 28 września, w Sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu (ul. Fieldorfa 1). Oczekujemy w szczególny sposób na wszystkich drogich seniorów, chorych, osoby niepełnosprawne i ich opiekunów.
Proszę o ogarnięcie szczególną serdecznością i pomocą tych wszystkich, dla których samodzielne dotarcie na to wyjątkowe spotkanie może wiązać się z różnorodnymi trudnościami (transport, konieczność zapewnienia obecności osoby towarzyszącej).
Wraz z Organizatorami zapraszam 28 września 2019 roku na godzinę 10.30. W programie: Eucharystia, prelekcja tematyczna, „duchowy kwadrans muzyczny” oraz wspólny posiłek.
Zawierzając to wydarzenie św. Ojcu Pio, powierzam Was jego wstawiennictwu, ogarniam modlitwą i pasterskim błogosławieństwem

+ Romuald Kamiński
Biskup Warszawsko-Praski

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na budowę naszego kościoła.
  2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.