1. Jutro o godz. 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  2. We wtorek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godzinie: 9.00, 18:00 i 19.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe. Podczas każdej Mszy – poświęcenie gromnic.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W pierwszy czwartek o godz. 17.30 – różaniec w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tamtym roku przystąpiły do I komunii św. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 – Różaniec i 15-minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób należących do K.Ż.R.  W I piątek odwiedzimy chorych, którzy zostaną wcześniej zapisani w zakrystii.
  4. W sobotę o godz.12.00 – spotkanie dla ministrantów.
  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty. Kartki z numerem KRS są na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  9. Bardzo dziękujemy Rodzinom, które w minionym tygodniu wzięły udział we Mszy św. o godz. 19.00 w ramach Wizyty Duszpasterskiej mieszkających przy
  10. Przeworskiej, Kickiego i Grochowskiej. Dziękujemy za liczny udział i wielką otwartość serca przy składaniu ofiar kolędowych. Dziękujemy także Parafianom z ul. Podskarbińskiej 12 oraz Stanisławowskiej 7,5,3 za comiesięczną zbiórkę oraz za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto.
  11. Program Mszy św. kolędowej:
Poniedziałek 1 lutego 2021 r ul. Podskarbińska 21, 21 A, 26;

ul. Chrzanowskiego 14 i 16,

ul. Siennicka 27 i 27 A

Wtorek 2 lutego 2021 r. Zapraszamy wszystkie rodziny, które nie mogły uczestniczyć we Mszy św. kolędowej w wyznaczonym wcześniej terminie

Ofiary składane podczas Mszy św. w ramach tzw. wizyty kolędowej będą przeznaczone na budowę naszego Kościoła.

Rodziny, które w tym roku zamieszkały na terenie naszej parafii i chciałyby poświęcić swoje mieszkanie i zapisać się do kartoteki parafialnej prosimy o indywidualne zapisanie się w zakrystii i ustalenie terminu poświęcenia.