1. Dziś IV niedziela zwykła. Po Mszach św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.30 – dzieci z naszej parafii wystawią Jasełka, a po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  2. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Z racji I czwartku – o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy służbę liturgiczną wraz z rodzicami.
  4. W piątek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 15.00, 00 i 19.30. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Taca na zakony klauzurowe. Jest to także I piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 –  odwiedzimy chorych z Komunią św., spowiedź  od godz. 17.30.
  5. W sobotę o godz. 11.30 zbiórka dla kandydatów, zaś o godz. 12.00 – zbiórka dla ministrantów. O godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  6. W naszej parafii organizujemy kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania będą odbywały się we wtorki o godz. 19.30. Pierwsze spotkanie  20 lutego. Bliższe informacje w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  7. Po raz drugi w Tygodniu Małżeństw organizujemy Randkę Małżeńską , ale tym razem w nowej odsłonie. Małżeństwa, które chcą wziąć udział zapraszamy do zgłaszania się przez formularz zamieszczony na facebooku.
  8. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  9. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w ubiegłym tygodniu z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, miłą atmosferę i ofiary złożone na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za comiesięczną zbiórkę z bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 oraz za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
  11. Rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie odwiedzimy jutro – w poniedziałek 29 stycznia. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Tego dnia odbędzie się także wizyta duszpasterska w nowym bloku przy ul. Podskarbińskiej 32.