1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Papieskie Dzieło Misyjne „Ad gentes”.
  2. Zachęcamy do udziału w parafialnych nabożeństwach wielkopostnych. Drogi Krzyżowe – w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. O godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. Już dziś informujemy, że rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu.
  3. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca: I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. W I piątek sakrament pokuty od 17.15. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św. – w I sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  4. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W najbliższą sobotę zbiórki dla ministrantów: 11.30 – dla kandydatów, godz. 12.00 – dla ministrantów.
  6. W czasie wakacji organizujemy dwa wyjazdy dla dzieci i młodzieży w następujących terminach: 29.VI. – 7 VII. – obóz w Karkonoszach oraz 13.VII – 22.VII. – obóz na Mazurach z „Angielskim pod żaglami”. Szczegóły i zapisy u p. Moniki Kulawiak. ( tel. 506 825 338).
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRSnależy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.