1. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Nasiłowski, kawaler z par. tut. i Justyna Sidor, panna z par. Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie – zapowiedź II, Andrzej Sławomir Kurant, kawaler i Agnieszka Osiadacz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Patryk Krawczyk, kawaler i Justyna Łydkowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś IV Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i zakonu. Dziś także na Mszy św. o godz. 11.00 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci komunijnych, a o godz. 13.30 – spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci.
  3. Jutro – 22 kwietnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  4. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, a w czwartek święto św. Marka.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  6. Spotkanie dla Osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Fatimy za tydzień w niedzielę o godz. 17.00.
  7. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 12 i ul. Siennickiej 38A za comiesięczną zbiórkę, a także ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.