1. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Wiesław Czekuć, kawaler z parafii Bożego Ciała w Warszawie i Hanna Julita Łęska, panna z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. O godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża.
  4. We wtorek o godz. 19.30 rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński dla narzeczonych.
  5. W czwartek – 22 lutego – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O  godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  6. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. W tym roku jako parafia – dorośli i dzieci – włączamy się w akcję Caritas jałmużny wielkopostnej. Z kosza umieszczonego przy wyjściu z kaplicy można zabrać skarbonki na jałmużnę. Oszczędności związane z naszymi postnymi wyrzeczeniami zebrane do skarbonek przyczynią się do wsparcia osób starszych i samotnych. W Niedzielę Palmową będzie można złożyć nasze skarbonki jako dar serca.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.