1. Zapowiedzi przedślubne: Adam Maciej Marczak, kawaler i Katarzyna Justyna Łukasik, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. W piątek – 22 lipca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O  18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać  w  zakrystii. Uwaga: tego dnia nie będzie  Mszy św. o godz. 19.00.
  3. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  4. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Kickiego 1, Podskarbińskiej 9 i 12 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.