1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Orliński, kawaler i Julia Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Rafał Nasiłowski, kawaler z par. tut. i Justyna Sidor, panna z par. Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie – zapowiedź I, Andrzej Sławomir Kurant, kawaler i Agnieszka Osiadacz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś III Niedziela Wielkanocna, którą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do częstszej lektury Pisma Świętego, aby Słowo Boże było obecne w naszym codziennym życiu. Przy wyjściu z kaplicy można wylosować fragment Pisma Świętego z Bożego Myślnika, który będzie nam towarzyszył w najbliższym tygodniu. Dziś także obchodzimy 1048 rocznicę Chrztu Polski. Niech będzie to okazja do szczególnej modlitwy w intencji Ojczyzny oraz o poszanowanie życia ludzkiego
  3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci komunijnych, a o godz. 13.30 – spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.