1. Zapowiedzi przedślubne: Rafael Kamil Bocian, kawaler i Sylwia Dominika Leśkiewicz, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź I.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 3. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie o godz.18.30 a w niedzielę i uroczystości o godz.17.30.
 4. Jutro o godz.17.15 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 5. W czwartek 13 maja pierwsze nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 – nabożeństwo majowe oraz różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Tego dnia rozpoczynamy także Nowennę przed uroczystością odpustową św. Rity. Nowenna każdego dnia o godz. 17.30. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
 6. W najbliższy piątek 14 maja – święto Macieja Apostoła. Tego dnia rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego .
 7. W najbliższą sobotę 15 maja – na Mszy św. o godz.11.00 –  8 dzieci przystąpi do I Komunii św.
 8. W miesiącu maju i czerwcu w dni powszednie będzie dodatkowa Msza św. o godz.19.00.
 9. W naszej parafii powstaje Krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy chętne sakramentalne pary małżeńskie do zgłaszania się do Domowego Kościoła. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się dziś o godz. 16.30 w naszej kaplicy. Zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content