1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne.
  2. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W środę 7 lutego – dzień imienin Pasterza Diecezji – Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy Księdza Biskupa naszą modlitwą.
  4. Przypominamy, że w dni powszednie Msze św. o godz.18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz.18.00.
  5. W naszej parafii organizujemy kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania będą odbywały się we wtorki o godz. 19.30. Pierwsze spotkanie  20 lutego. Bliższe informacje w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  6. Po raz drugi w Tygodniu Małżeństw organizujemy Randkę Małżeńską , ale tym razem w nowej odsłonie. Małżeństwa, które chcą wziąć udział zapraszamy do zgłaszania się przez formularz zamieszczony na facebooku.
  7. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  8. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione do zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.