1. Dziś na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia różańców dla dzieci, które w naszej parafii przygotowują się do I Komunii św.
  2. Dziś po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie dla ministrantów i chłopców, którzy chcieliby nimi zostać.
  3. Młodzież z klas VIII i starszą, zapraszamy na Mszę św. w najbliższą niedzielę na godz.18.00, która rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie.
  4. W środę 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek,  sobota miesiąca.

– w  czwartek adoracja  Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30  w intencji kapłanów.

w piątek  o godz.15.00 Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00 i możliwość skorzystania sakramentu spowiedzi św. od godz.17.30.

– w sobotę o godz.17.30. różaniec fatimski z 15 minutowym rozważaniem i Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby przystąpić do Koła Żywego Różańca.

1. W I piątek i sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych.
  2. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 1 do 8 lutego 2020 roku. Program i zapisy w zakrystii, a także program pielgrzymki można zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii.  Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału naszych parafian.
  3. Dziś ks. Andrzej zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego