1. Zapowiedzi przedślubne: Dominik Stanisław Nowak, kawaler z par. tut. i Adrianna Marlena Serwa, panna z par. św. Mikołaja w Woliborzu – zapowiedź II.
  2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 11.00 – obrzęd obłóczyn 6 ministrantów i 4 bielanek. O godz. 17.30 – nabożeństwo majowe. Po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  3. W tygodniu  nabożeństwo majowe o godz. 18.30, a od czwartku nabożeństwo czerwcowe. Serdecznie zapraszamy.
  4. W tym tygodniu I Czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:

– I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa

– I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego.

– w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.

1. W I piątek rano odwiedzimy chorych.
  2. Już dziś informujemy, że 18 czerwca w niedzielę planujemy zorganizować piknik rodzinny na placu przy kościelnym w związku zakończeniem roku duszpasterskiego . W tą niedzielę Msza św. dla dzieci będzie wyjątkowo o godz.12.30. Będzie to również Msza św. dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich naszych księży. Planujemy wiele atrakcji dla dzieci. Szczegóły na plakacie.
  3. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna wyjątkowo tylko od godz.19.30.
  4. Dziękujemy rodzinom za ufundowanie okna nr. 4, 5, 8, 27, 28, 31, 32. Pozostały jeszcze dwie duże rozety nr. 11 i 24. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet.
  5. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy   Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Z całego serca dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości odpustowych. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wielkiego trudu i wysiłku jaki został włożony. Niech św. Rita wyprasza Wam u Boga potrzebne łaski. Dziękujemy także za tak liczną Waszą obecność, pomimo, tego, że to był dzień powszedni. Dziękujemy.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie.
  8. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na utrzymanie Seminarium diecezji warszawsko – praskiej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.