1. Zapowiedzi:Karol Tatar, kawaler i Paulina Pracz, panna oboje z par. tut. –  zapowiedź I
  2. Dziś I niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, a po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Dziś także po każdej Mszy św. ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie w związku z I rocznicą wybuchu wojny.
  3. Jutro wraz z grupą Parafian udajemy się z pielgrzymką do Ziemi Świętej. Zbiórka na lotnisku Okęcie o godz. 3.30 – przy kaplicy. Codziennie w czasie pielgrzymki będziemy sprawowali Msze św. w ważnych dla nas chrześcijan miejscach związanych z życiem Pana Jezusa. Można dziś po Mszy św. zgłosić intencje, które zabierzemy ze sobą na pielgrzymkę. W związku z pielgrzymką spowiedź w tygodniu 10 minut przed Mszą św.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i  I sobota miesiąca. – w I czwartek – o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa – w I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. O godz. 17.15 – Droga Krzyżowa dla dzieci, a o godz. 18.30 – Droga Krzyżowa  dla dorosłych. Adoracja Krzyża – od godz.19.30. Spowiedź od godz.17.30. w I  sobotę o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. Uwaga: Chorych, w tym miesiącu wyjątkowo odwiedzimy w II piątek miesiąca – 10 marca.
  6. W dniach 29.VI–8.VII.2023 roku organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch.Zwolniły się 4 miejsca . Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  7. W tym roku jako parafia – dorośli i dzieci – włączamy się w akcję Caritas jałmużny wielkopostnej. Z kosza umieszczonego przy wyjściu z Kaplicy można zabrać skarbonki na jałmużnę. Oszczędności związane z naszymi postnymi wyrzeczeniami zebrane do skarbonek przyczynią się do wsparcia osób starszych i samotnych. W Niedzielę Palmową będzie można złożyć nasze skarbonki jako dar serca.
  8. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. W poniedziałek 27 lutego 2023 roku o godz. 18.00 w podziemiach katedry warszawsko-praskiej odbędzie się otwarcie wernisażu wystawy współczesnych obrazów Jezusa Miłosiernego, które powstały w ramach projektu „Namalować katolicyzm od nowa”. Wstęp na wystawę jest wolny. Potrwa ona do 02 kwietnia 2023 roku.
  10. Wszystkich chętnych, posiadających doświadczenie w śpiewie utworów wielogłosowych bez akompaniamentu instrumentów, mogących włączyć się w ten rodzaj śpiewu podczas Triduum Paschalnego zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę –  1 marca, które odbędzie się w kaplicy po ostatniej wieczornej Mszy Św. tj. ok 19.30.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  12. Dziękujemy rodzinom należącym do Kościoła Domowego za ufundowanie okna nr 3. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  13. Dziękujemy   za wszystkie ofiary  wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  14. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.