1. Dziś III niedziela zwykła:

po Mszy św. o godz.9.00 – spotkanie synodalne dla wszystkich osób, które chcą się włączyć w Synod poprzez wypełnienie ankiety

po Mszy św. o godz.11.00 – jasełka  przygotowane przez dzieci i rodziców z naszej parafii.

po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania

1. W najbliższy wtorek o godz. 9.00 – Msza św. pogrzebowa + p. Anny Gostkiewicz – naszej Organistki. Msza św. gregoriańska zostanie odprawiona w sierpniu o godz.19.00. Dziękujemy za złożone ofiary na wieniec i Mszę św. gregoriańską.
  2. Rodziny, które zapisały się na wyjazdy zimowe do Zakopanego proszone są o wpłacenie w dniu dzisiejszym pozostałej kwoty. Jednocześnie informujemy, że zwolniło się kilka miejsc w pierwszym tygodniu ferii. Chętne rodziny zapraszamy. Wyjazd za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00.
  3. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 25.IV. – 3.V. w celu przywiezienia kamienia węgielnego z Cascii – Sanktuarium św. Rity. Szczegółowy program w zakrystii. Zapraszamy.
  4. Kancelaria Parafialna w styczniu czynna w godz. 16.00 – 16.30.
  5. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w ubiegłym tygodniu z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, miłą atmosferę i ofiary złożone na budowę Kościoła. Dziękujemy także rodzinom, które z różnych względów nie mogły przyjąć księdza w swoim mieszkaniu, a mimo to złożyły ofiarę kolędową na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i za comiesięczną zbiórkę z ul. Podskarbińskiej 12.
  6. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  7. Program  wizyty duszpasterskiej.
Poniedziałek  24 stycznia 2022 r.     od godz.17.00 – ul. Przeworska 2B
Wtorek  25 stycznia 2022 r.     od godz.17.00 – ul. Przeworska 3, 3A, 5,  5A

Parafian, którzy nie mogli przyjąć z różnych względów Księdza z Wizytą Duszpasterską, zapraszamy na Msze św. kolędowe, które będą sprawowane w dniach 26 – 28 ( środa, czwartek, piątek ) stycznia o godz.18.00. Zapraszamy. Rodziny, które chciałyby przyjąć jeszcze Księdza w swoim mieszkaniu, proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.