1. Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Janusz Sokołowski, kawaler z par. tut. i Sylwia Ekstowicz, panna z par. NMP Częstochowskiej w Łomży – zapowiedź II; Piotr Kosterkiewicz, kawaler i Aleksandra Sława, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Karol Stanisław Zakrzewski, kawaler z par. tut. i Sylwia Skolimowska, panna z par. św. Mikołaja Bpa w Pruszynie – zapowiedź II.
  2. W środę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.
    Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń. (Jan Paweł II). Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. na godz.18.00.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Zarówno te wpłacane na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  5. Dziś przed kaplicą odbywa się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie. Niech te ofiary będą wyrazem naszej solidarności z poszkodowanymi w Libanie.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.