1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Zemło, kawaler z parafii Wniebowzięcia NMP w Jabłonnie Lackiej i Maja Angelika Poniatowska, panna z par. tut. – zapowiedź II, Artur Puzio, kawaler z par. tut. i Sylwia Wiszniewska, panna z par. M.B. Zwycięskiej w Warszawie – Rembertowie – zapowiedź I, Marcin Kusior, kawaler z par. św. Jana Pawła II w Warszawie – Bemowie i Agata Jakimiuk, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu, która nosi łacińską nazwę Laetare. Na zakończenie każdej Mszy św. będziemy odmawiali litanię do św. Rity i śpiewali suplikacje. Msze św. w naszej parafii o godz.9.00, 11.00, 12.30, dodatkowa o godz.15.00 i 18.00. Każda Msza św. w niedzielę, a także w dni powszednie jest transmitowana przez kanał youtube naszej parafii.
  3. Przy wejściu do kaplicy jest postawiony płyn do dezynfekcji rąk. Prosimy przy wejściu do kaplicy dezynfekować swoje dłonie.
  4. W związku z dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza naszej diecezji zawieszone zostają wszystkie nabożeństwa: Gorzkie Żale, Drogi Krzyżowe i inne. Podczas sprawowanej Liturgii w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób jednocześnie.
  5. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w niedzielę podczas każdej Mszy św., natomiast w tygodniu od godz.17.30. Można także umówić się z Kapłanem na spowiedź św. poza Mszą św. Pragniemy poinformować, że kratki konfesjonału zostały zabezpieczone folią i po każdej Mszy św. są dezynfekowane.
  6. Parafia to nasz dom, wspólnota. Jeśli mamy jakiś problem, pytanie, potrzebujemy pomocy – prosimy o telefon: 694–749-308. Można również napisać e-mail: kancelaria@parafiaswrity.pl
  7. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian i czcicieli św. Rity o codzienne odmawianie litanii do św. Rity, a także modlitwy w sytuacjach trudnych. W naszej kaplicy codziennie po wieczornej Mszy św. jest odmawiana litania do św. Rity zakończona śpiewem Suplikacji. Znakiem jedności na modlitwie niech będzie umieszczenie wizerunku św. Rity w miejscu, w którym będziemy gromadzili się na rodzinną modlitwę. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy różańcowej o godz.20.30 w intencji naszej Ojczyzny. Niech każdy z nas w swoim domu weźmie do ręki różaniec i błaga o zakończenie epidemii. My kapłani o tej godzinie będziemy się z Wami łączyć na wspólnej modlitwie.
  8. W środę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 9.00 i 18.00. Jest to dzień świętości życia. Prosimy o modlitwę w intencji poszanowania życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, oraz modlitwę dziękczynną za dar naszego życia i za naszych rodziców.
  9. Bardzo prosimy wszystkich parafian, aby zachowali dużą wrażliwość i czujność wobec osób samotnych i starszych, mieszkających w Waszych blokach. Prosimy o pomoc w zrobieniu zakupów i ich dostarczeniu do mieszkań osób potrzebujących.
  10. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć wielkanocne świece Caritas, a także w butelkach wystawiona jest woda święcona, którą możemy wziąć do naszych domów.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: tygodnika Idziemy.