1. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Maciej Krawiec, kawaler i Julia Zuzanna Skrobek, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś – 22 maja – przeżywamy liturgiczne wspomnienie św. Rity – Odpust Nabożeństwo majowe wyjątkowo po Mszy św. o godz. 9.00.  O Godz.17.00 – nabożeństwo do św. Rity, a o godz.18.00- Msza św. z obrzędem wmurowania Kamienia węgielnego, której  będzie przewodniczył Ordynariusz Warszawsko – Praski – bp. Romuald Kamiński. Przed kaplicą można będzie zaopatrzyć się w róże, które zostaną poświęcone w czasie każdej Mszy św. Intencje do św. Rity możemy zamawiać dziś po każdej Mszy św. Po zakończonych Uroczystościach zapraszamy wszystkich na poczęstunek na świeżym powietrzu.
  1. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę i uroczystości o godz. 17.30.
  2. We wtorek o godz.19.30 – próba dzieci przed rocznicą I Komunii św.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz.11 – rocznica I Komunii św. Natomiast po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W czwartek – 26 maja – na Mszę św. na godz.18.00 zapraszamy wszystkie Mamy – w Dniu ich święta.
  5. W najbliższą sobotę o godz.12.00 – spotkanie dla Bielanek.
  6. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Dwernickiego 20 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.