1. Zapowiedzi:Jakub Gil, kawaler i Natalia Wlizło – oboje z par. tut. – zapowiedź II
  2. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu. Na Mszy św. o godz.11.00 – poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a  po Mszy św. o godz.12.30 – spotkanie formacyjne.  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. Po Mszy św. o godz.18.00  kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi”. Temat spotkania: „Poznaj język, którym mówi twój współmałżonek ?”. Dziś i w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pana Jezusa i wystrój kaplicy na święta.
  3. Droga Krzyżowa – w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30.
  4. godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. Jutro – w poniedziałek – Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.45.
  6. W środę – 22 marca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O  18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii. Uwaga: tego dnia nie będzie  Mszy św. o godz. 19.00.
  7. W sobotę 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podejmowania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. w tym dniu 18.00 i 19.00. W tym dniu przypada 31 rocznica powstania naszej Diecezji, a także 3 rocznica powstania naszej parafii. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 – w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej i osób modlących się w naszej kaplicy.
  8. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  9. W piątek – przed Niedzielą Palmową – 31 marca o godz. 19.00 odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie się Osób, które mogłyby przygotować rozważania wybranej stacji Drogi Krzyżowej.
  10. Wzorem roku ubiegłego chcielibyśmy, aby od zakończenia Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do rozpoczęcia Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  11. W związku z dużym zainteresowaniem parafian i gości pielgrzymką do Ziemi Świętej chcemy od 16–23 września zorganizować drugą pielgrzymkę do Izraela. Zapisy oraz program ze szczegółowymi informacjami w zakrystii.
  12. Przy wyjściu z kaplicy są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  13. Dziękujemy rodzinom za ufundowanie okien nr. 35 i 36. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  14. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi dobrze nam znany o. Roman Zając. Rekolekcje potrafią do wtorku włącznie. Jednocześnie będą rekolekcje dla szkoły średniej, które potrwają do środy włącznie. W czasie rekolekcji o. Roman będzie rozprowadzał rozważania Drogi Krzyżowej swojego autorstwa i różańce kamiliańskie.
  15. Ks. Andrzej głosi rekolekcje wielkopostne w parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie. Polecamy ten czas modlitwie parafian.
  16. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  17. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.