1. Z całego serca dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała, poprzez przygotowanie 4 ołtarzy, sprzątanie Kaplicy i terenu wokół, asyście kościelnej, ministrantom, pani organistce Ani wraz z mini – Scholą, panu Kamilowi za transmisję i wszystkim wiernym, którzy tak licznie uczestniczyli w tym dniu we Mszy św. i procesji. Niech dobry Bóg  za to wszelkie pozostawione dobro Wam stokrotnie wynagrodzi.
  2. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Przez oktawę Bożego Ciała po Nabożeństwie Czerwcowym zapraszamy na procesję Eucharystyczną wokół kaplicy. W najbliższy czwartek na zakończenie oktawy Boże Ciała odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. W najbliższy piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na uroczystość nie ma postu. Uroczysta Msza św. o godz.18.00. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów. O godz. 17.30 – różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa. Po Mszy św. odmówimy akt wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa, za który w tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny.
  5. W najbliższą sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny. O godz.17.30 – różaniec w intencji osób, które wspierają budowę naszego kościoła. Na koniec różańca zawierzymy wszystkie rodziny naszej parafii i ofiarodawców Najświętszemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz.18.00 – próba przed Uroczystością I Komunii św.
  6. Za tydzień – w niedzielę – po każdej Mszy św. przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, odbędzie się poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Na Mszy św. o godz.11.00 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św. Rodzina, która otrzymuje relikwie uczestniczy we Mszy św. o godz.18.00 i przynosi następnego dnia do zakrystii o godz. 17.30, aby można było dokonać dezynfekcji relikwiarza.
  8. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które w tym tygodniu przy okazji peregrynacji złożyły dobrowolną ofiarę na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita ma Je w swojej opiece.
  9. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  10. Kaplica otwarta codziennie w godz.9.00 – 18.00. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  12. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które w całości przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.