1. Zapowiedzi przedślubne: Adam Tomaszewski, kawaler i Anna Elżbieta Wakuła, panna, oboje z par. tut. – zapowiedź II; Dominik Maria Kaniewski, kawaler i Magda Kunowska, panna, oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, a po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  3. Jutro 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszę św. o godz. 18.00 prosimy przynieść krzyż, który jest w naszym mieszkaniu. A we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  4. W piątek, 18 września obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz polskich dzieci i młodzieży. Msza św. o godz.18.00.
  5. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które chcą przystąpić w naszej parafii w przyszłym roku do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 12.30.
  6. Przez cały wrzesień przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  7. Rozpoczynamy w naszej parafii cykl spotkań na temat Biblii w Codzienności. Poprowadzi je znana i ceniona przewodniczka po Ziemi Świętej p. Małgorzata Kurzajewska. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 15 września i rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00. Tematem tego spotkania będzie Małżeństwo i rodzina na kartach Pisma Świętego.
  8. W najbliższy czwartek rozpoczynamy 3 – dniową pielgrzymkę na Podlasie. Zbiórka dla osób, które wyjeżdżają o godz. 5.50.
  9. W sobotę, 26 września w Sanktuarium Św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu (ul. Fieldorfa 1) odbędzie się III Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30. W programie: nabożeństwo i Eucharystia z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów, osoby chore i niepełnosprawne oraz ich opiekunów.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.  Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.  Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  11. Wczoraj zakończyliśmy z ks. Rafałem pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w intencji budowy naszego Kościoła, Ofiarodawców, Parafian, wszystkich Czcicieli św. Rity i we wszystkich Waszych intencjach. Dziękujemy za Wasze wsparcie modlitewne, które odczuwaliśmy każdego dnia i głęboko wierzymy, że ta pielgrzymka przyniesie  błogosławione owoce.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.