1. Dziś mija termin wpłat zaliczek na pielgrzymkę do Włoch. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem uczestnictwa w pielgrzymce.
  2. W najbliższy piątek o godz.19.30 – próba zespołu muzycznego naszej parafii.
  3. Msze św. w dni powszednie o godz.18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz.18.00.
  4. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  5. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie. ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.