1. Zapowiedzi przedślubne: Sylwester Kwiatkowski, kawaler i Beata Wiśniewska, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa  Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Jutro o godz. 17.30 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W sobotę o godz.12.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszamy także nowych chłopców, którzy chcieliby się zapisać do grona ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę o godz.12.30 Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które w całości przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.