1. Zapowiedzi przedślubne: Filip Kamil Sułek, kawaler i Dominika Weronika Szewczak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Paweł Stelmaszczyk, kawaler z par. tut. i Marta Lipińska, panna z par. św. Ap. Piotra i Pawła w Woli Rasztowskiej.
  2. Dziś I niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny naszej diecezji.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  4. W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.15. Msze św. o godz.18.00 i 19.00.
  5. W najbliższą sobotę na terenie Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji będzie miał miejsce Diecezjalny Zlot Służby Liturgicznej. Zbiórka wszystkich ministrantów, bielanek i scholanek w sobotę o godz. 9.00 przed kaplicą. Bliższe informacje u ks. Rafała i pani Moniki.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 – krótkie spotkanie organizacyjne dla Bielanek, Ministrantów, Scholanek i ich rodziców.
  7. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 18 września po Mszy św. o godz. 12.30.
  8. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 października po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Po wakacyjnej przerwie wznawia próby zespół muzyczny z Mszy św. niedzielnej o godz. 18.00. Zapraszamy w piątek o godz.19.30. Zachęcamy nowe osoby do wsparcia zespołu.
  10. W naszej parafii rozpoczynamy cykl spotkań dla małżeństw pt. „Małżeństwo samo się nie zrobi”, które będą odbywały się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Serdecznie zapraszamy na pierwsze, krótkie spotkanie w niedzielę 18 września po Mszy św. o godz. 18.00 do kaplicy. Temat spotkania: „Jak rozmawiać, żeby się wzajemnie zrozumieć w małżeństwie?”
  11. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za te składane indywidualnie w zakrystii. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.