1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Dacz, kawaler i Magdalena Tarłowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca . O  17.15 – Różaniec  za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  4. W I czwartek miesiąca – o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa.
  5. W czwartek o godz. 19.30 – spotkanie dla Osób, które będą czytały rozważania na Drodze Krzyżowej, dla Lektorów i Ministrantów oraz Osób, które chcą zaangażować się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego. (Osoby do czytania czytań)
  6. W piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 – Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii.
  7. W sobotę od godz. 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św.
  8. Wzorem roku ubiegłego chcielibyśmy, aby od zakończenia Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do rozpoczęcia Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  9. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
  10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na początku każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia palm. Na Mszy o godz. 11.00 odbędzie się konkurs na największą i własnoręcznie zrobioną palmę. Od dziś możemy zaopatrywać się w palmy. Dobrowolne ofiary składane z tej okazji przeznaczone będą na budowę naszego Kościoła.
  11. W Niedzielę Palmową przynosimy Skarbonki z jałmużną wielkopostną i składamy je do kosza przed ołtarzem.
  12. W Wielki Poniedziałek będziemy przeżywali Dzień Skupienia, który ma nas przygotować do przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Tego dnia będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  13. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  14. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  15. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z ul. Dwernickiego 20 za comiesięczną zbiórkę.
  16. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.