1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Tego dnia, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.
– w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 w intencji kapłanów.
– w piątek o godz.15.00 Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00 i możliwość skorzystania sakramentu spowiedzi św. od godz.17.30.
– w sobotę o godz.17.30. różaniec fatimski z 15 minutowym rozważaniem i Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby przystąpić do Koła Żywego Różańca.
3. W pierwszy piątek i sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych.
4. Jutro na godz.18.00 w sposób szczególny zapraszamy uczniów i nauczycieli. Będziemy modlić się o Boże Błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
5. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
6. Pragniemy poinformować, że w naszej parafii odbędzie się przygotowanie i uroczystość I Komunii św. dla dzieci z klas III. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek 19 września na godz.19.00. Planowany termin Uroczystości I Komunii św. 17 maja.
7. Przez cały wrzesień w zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas ósmych, ewentualnie starszą.
8. Pragniemy podziękować osobom, które wspierają materialnie dzieło budowy naszego kościoła.Jednocześnie informujemy, że w każdą drugą niedzielę miesiąca będziemy prosić o szczególne wsparcie budowy naszego kościoła. Na ten cel przeznaczymy wszystkie ofiary zebrane na tacę w tym dniu.
9. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy.

Skip to content