1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych nie zabraknie świątyń. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
  2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca – nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.30.
  3. W odpowiedzi na apel Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego – zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji powołań, która połączona będzie z litanią do Chrystusa Kapłana. Na modlitwę będziemy gromadzili się w naszej kaplicy w  trakcie trwania Praskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę to jest w dniach  5 – 14 sierpnia o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy.
  4. Jutro – 5 sierpnia –  wyrusza Praska Pielgrzymka „Totus Tuus” z kościoła przy ul. Ostrobramskiej, w której weźmie udział Ks. Biskup Marek Solarczyk. Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału w tej pielgrzymce.
  5. W najbliższy wtorek – 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy w tym dniu do udziału we Mszy św. o godz.18.00.
  6. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Idziemy, znajdziemy wiele ciekawych artykułów.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku zaś wszystkim parafianom i modlącym się w naszej kaplicy, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
Skip to content