1. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Gwoździk, kawaler i Anetta Ordon, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś po Mszy św. o godz.11.00 – organizujemy I w naszej parafii Marsz Świętych. Zapraszamy dzieci, rodziców, młodych i osoby starsze! W marszu przejdziemy ulicami naszej parafii. Dzieci i dorosłych prosimy o przebranie się za swojego ulubionego Świętego bądź swojego Patrona albo przygotowanie tabliczki z imieniem Świętego. Serdecznie zapraszamy. Dziś po każdej Mszy św. można wylosować obrazek ze świętym Patronem i modlitwą, która ma nam towarzyszyć w najbliższych dniach.
  3. Dziś o godz. 17.15 – ostatnie nabożeństwo różańcowe w październiku. Serdecznie zapraszamy.
  4. Jutro – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę – o godz. 7.30, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. O godz. 17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wszystkich wypominkach.
  5. We wtorek – 2 listopada – Dzień Zaduszny czyli modlimy się za wszystkie dusze przebywające w czyśćcu.  Msze św. o godz. 9.00, 18.00 – w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i o godz. 19.00. Natomiast o godz. 17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. W tym tygodniu I piątek i  I sobota miesiąca. W I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Spowiedź od godz.17.30. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na  nabożeństwo  dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  7. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
  8. W pierwszym i drugim tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd do Zakopanego dla rodzin z dziećmi. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Spotkanie organizacyjne dla Osób, które się zapisały – w niedzielę 14 listopada o godz.13.30. Na spotkanie przynosimy zaliczkę w wysokości 300 zł od osoby. Także w pierwszym tygodniu organizujemy wyjazd dla dzieci do Gliczarowa. Szczegóły wyjazdu dla dzieci u pani Moniki Kulawiak.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.18.00 – próba dla młodzieży, która przyjmie sakrament Bierzmowania 10 listopada. Obecność obowiązkowa.
  10. W zakrystii po Mszach św. przyjmujemy wypominki za zmarłych z naszych rodzin: jednorazowe, oktawialne i roczne. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  11. 13 listopada (sobota) organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lichenia oraz miejsca chrztu i domu rodzinnego św. Siostry Faustyny. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  12. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w minionym tygodniu na budowę naszego Kościoła. W tym tygodniu udało nam się zalać betonem część wieży Kościoła i część rozety nad głównym wejściem do Kościoła . Niech dobry Bóg i św. Rita wyprasza potrzebne łaski dla Ofiarodawców budowy naszego Kościoła.
  14. Przypominamy wszystkim uczestniczącym we Mszy św. wewnątrz kaplicy o obowiązku noszenia maseczek.
  15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.