1. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Ireneusz Nowicki, stanu wolnego i Anna Nowacka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Konrad Bańburski, kawaler i Wiktoria Sylwia Poznysz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Mateusz Karczmarczyk, kawaler i Sylwia Gago, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Bartłomiej Tomasz Staniszewski, kawaler i Marta Dziermejko, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Jakub Makulec, kawaler i Agata Baczyńska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś Niedziela Zmartwychwstania. Msze święte  o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. O godz.17.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. (III dzień Nowenny).
  3. Jutro Msze święte według porządku niedzielnego. Wyjątkowo o godz. 17.15 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą wypominkową za zmarłych. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W pozostałe dni tygodnia Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu I Czwartek, I piątek i I Sobota miesiąca: z racji I czwartku miesiąca zapraszamy całą służbę liturgiczną: ministrantów, bielanki i scholanki wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00; I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Spowiedź św. od godz.17:30. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św.; w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa  Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękujemy  ks. Rafałowi, panu Organiście Bogdanowi, lektorom, ministrantom, bielankom, zespołowi Rosa Amoris na czele z panią Ewą,  wszystkim, którzy włączyli się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego, dziękujemy pani Monice i Asi za wystrój kaplicy. Dziękujemy Paniom za dbanie o czystość w naszej kaplicy, za wszelką pomoc i dobroć otrzymywaną z Waszych rąk.
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.