1. Dziś na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia dzieci do I Kółka Różańcowego modlitwy dzieci za swoich rodziców. Zachęcamy kolejne dzieci do uczestniczenia w tej formie modlitwy.  Po Mszy św. o godz. 11.00 – organizujemy w naszej parafii II Marsz Świętych. Zapraszamy  dzieci, rodziców, młodych i osoby starsze! W marszu przejdziemy ulicami naszej parafii. Dzieci i dorosłych prosimy o przebranie się za swojego ulubionego Świętego bądź swojego Patrona albo przygotowanie tabliczki z imieniem Świętego. Serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro o godz. 17.15 i 18.30 – ostatnie nabożeństwa różańcowe w październiku. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.  – o godz. 7.30, 9.00, 11.00  i 18.00. O godz. 17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.12.30.
  4. W środę – 2 listopada – Dzień Zaduszny czyli modlimy się za wszystkie dusze przebywające w czyśćcu.  Msze św. o godz. 9.00, 18.00  – w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i o 19.00. Natomiast o godz. 17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca: I czwarteko godz.17.50 – Nabożeństwo do św. Józefa; – I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii. – w I sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. W czasie Mszy św. I – sobotniej odbędzie się obrzęd przyjęcia do II Róży Rożańcowej  Rodzinnej . Zapraszamy także do uczestniczenia w tej Mszy św. osoby należące do pozostałych Kółek Różańcowych.
  1. W pierwszym tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd do Zakopanego dla rodzin z dziećmi. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły wyjazdu i zapisy w zakrystii.
  2. W zakrystii po Mszach św. przyjmujemy wypominki za zmarłych z naszych rodzin: jednorazowe, oktawialne i roczne. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  3. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  4. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę i za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.