1. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Łukasz Jaworski, kawaler z par. tut. i Karolina Napiórkowska panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie – zapowiedź II; Artur Piotr Łukasik, kawaler i Dominika Anna Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Michał Szczygielski, kawaler i Joanna Dorota Osysko, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej. O godz.17.30 – nabożeństwo majowe. Natomiast wcześniej o godz.14.00 – poświęcenie krzyża przy ul. Przeworskiej – przy torach.
  3. Jutro Święto Nawiedzenia NMP . Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. A także ostatnie nabożeństwo majowe. Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz.18.00.
  4. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz.12.30. Po Mszy św. o godz.11.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy ulicami naszej parafii. W czasie procesji prosimy o uczestniczenie w maseczkach. Zapraszamy wszystkich ministrantów, bielanki, dzieci I komunijne i rocznicowe, dziewczynki do sypania kwiatków i wszystkich parafian i gości. Nabożeństwo Czerwcowe w tym dniu w czasie procesji.
  5. W środę o godz.19.00 próba dla dziewczynek , które będą sypały kwiatki w czasie procesji.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30.  Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które należą do K.Ż.R.  Chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii  – wyjątkowo odwiedzimy w piątek 11 czerwca.
  7. W odpowiedzi na apel Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego od najbliższego piątku do Uroczystości Serca Jezusowego – 11 czerwca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17.00.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Dwernickiego 20, ul. Chrzanowskiego 13 i 15, ul. Kickiego 1, ul. Stanisławowskiej 3,5,7 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Gra “Non possumus” o Kardynale Wyszyńskim – cegiełka na budowę kościoła.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.