1. Zapowiedzi przedślubne:  Michał Lutoborski, kawaler i Klaudia Szlązak, panna  – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Filip Mariusz Wójcicki, kawaler i Anna Orłowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Tomasz Marcin Kania, kawaler i Agnieszka Dymińska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I;  Karol Aneszko, kawaler i Katarzyna Marzec, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź   
  2. We wtorek – 1 sierpnia – przeżywamy 79 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech nasza obecność na Mszy św.  i modlitwa, będzie wyrazem wdzięcznej pamięci o tych, którzy w tym niezapomnianym i bohaterskim wydarzeniu wzięli udział, a szczególnie o poległych.
  3. W środę – 2 sierpnia –   udziela się odpustu zupełnego, zwanego „Porcjunkuli”, wiernym, którzy nawiedzą katedrę, konkatedrę, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca: – w I piątek – w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz.15.00.Spowiedź w tym dniu  od godz.17.30. w  I  sobotę  –  o godz. 17.15  – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. W tygodniu spowiedź św. tylko 10 minut przed Mszą św. o godz. 18.00
  6. Dziękujemy  rodzinom za kolejne wpłaty na ostatnią rozetę nr. 24. Do tej pory wpłacono 9.700 zł. W związku z dużym kosztem zakupu tej rozety prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie.
  7. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. W tym i w przyszłym tygodniu są wolne intencje. Możemy po Mszy św. zamawiać w zakrystii.
  9. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content