1. Zapowiedzi przedślubne: Damian Łukasz Lejman, kawaler z par. M.B. Fatimskiej w Mistowie i Marcelina Sara Lalewicz, panna z par. tut. – zapowiedź I; Paweł Jurczykowski, kawaler z par. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku i Gabriela Arciszewska, panna z par. tut. – zapowiedź I; Daniel Sebastian Tomaszewski, kawaler z par. św. Trójcy w Kołbieli i Diana Szwagrzak, panna z par. tut. – zapowiedź I; Piotr Mikołaj Łomacki, kawaler i Katarzyna Anna Nowak, panna – oboje z par. tut.  – zapowiedź II; Wojciech Wilusz, kawaler i Barbara Pomarańska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.  
  2. Dziś o godz. 17.30 – ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca. O godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. W I czwartek o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa.
  5.  W I piątek – w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Spowiedź św. od godz. 17.30.
  6. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  7. Od wczoraj grupa dzieci z naszej parafii odpoczywa na obozie parafialnym w Karkonoszach. Życzymy im pomyślnego wypoczynku i radosnego odkrywania Boga w pięknie przyrody.
  8. 13 lipca udajemy się z pielgrzymką parafialną do Fatimy. Będziemy sprawowali Msze św. w miejscu objawień fatimskich. Do zakrystii można przynosić intencje, które dołączymy do Mszy św. Zbiorowej.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione do zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content