1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Zapraszamy codziennie do 8 listopada włącznie na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach oktawialnych i Mszę św. o godz.18.00. W tych dniach możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z komunią św. W tym dniu obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Zapraszamy na Mszę św. na godz.18.00.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób wyjeżdżających w lutym na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Prosimy o zabranie ze sobą xero paszportu i długopisu. Obecność obowiązkowa.
  4. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (9–15 lutego 2020 r.) organizujemy wyjazd na narty, dla rodzin z dziećmi do Zakopanego. W programie: jazda na nartach, termy, kulig, wieczór góralski. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii. 
  5. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona jest na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także wszystkim osobom, które poprzez konto parafialne, bądź osobiście w ostatnim czasie złożyły ofiarę na budowę kościoła.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content