1. Od następnej niedzieli wznawiamy Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz.11.00. Za tydzień także na tej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa tornistrów i przyborów szkolnych.
  2. W środę 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. na godz. 18:00  wszystkich uczniów i nauczycieli. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów. W tym dniu  przypada także kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W pierwszy czwartek o godz. 17.15 – różaniec w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu. W I piątek  – o godz.15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18.00. Na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. na rozpoczęcie nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie wymiana tajemnic różańcowych.
  1. W I piątek odwiedzimy chorych, którzy zostaną wcześniej zapisani w zakrystii.
  2. Od piątku rozpoczęcie także  nowenny przygotowującej nas do uroczystości beatyfikacyjnych kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.
  3. W poniedziałek 13 września pragniemy wyruszyć pieszo z naszej kaplicy do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. W Roku św. Józefa – chcemy prosić tego Wielkiego Patrona w intencji budowy naszego kościoła i ofiarodawców. Aby nie zabrakło funduszy i aby nasz kościół został pobudowany w miarę szybko. Chcemy też zabrać wasze intencje, które możemy składać do pudełka umieszczonego przy wyjściu z kościoła.
  4. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz.19.00.
  5. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za comiesięczne ofiary zebrane z bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15, Kickiego 1 i Siennickiej 38A. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.