1. Zapowiedzi przedślubne: Tobiasz Falkiewicz, kawaler z par. tut. i Ewa Kopeć, panna z par. św. Augustyna w Warszawie – zapowiedź I.
  2. Dziś Niedziela Palmowa, którą rozpoczynamy Wielki Tydzień. O godz. 17.15 – ostatnie Gorzkie Żale. Dziś rozpoczynamy także Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi o. Roman Westwal OSJ. Prosimy o zabranie ulotek z programem rekolekcji. W czasie rekolekcji we wtorek odwiedzimy z komunią świętą chorych i starszych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii. Przed ołtarzem wystawiony jest kosz do którego składamy skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  3. Przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń. Możemy uczestniczyć w Mszy św. na zewnątrz kaplicy z zachowaniem dystansu.
  4. W Wielki Czwartek –  Msza  Wieczerzy Pańskiej o godz. 16.30  i o godz. 19.00. Po zakończeniu między godz. 20.30 a 21.00 będzie możliwość przyjęcia Komunii św. przez Osoby, które uczestniczyły w Liturgii za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy – przez całą noc do piątku do godz.18.00
  5. Wielki Piątek to dzień męki i śmierci Pana Jezusa. O godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (I dzień Nowenny) z możliwością przystąpienia do Komunii św. O godz. 16.30 – Liturgia wielkopiątkowa dla rodzin z dziećmi i o godz. 19.00 Liturgia Męki Pańskiej. Po zakończeniu między godz. 20.30 a 21.00 będzie możliwość przyjęcia Komunii św. przez Osoby, które uczestniczyły w Liturgii za pośrednictwem środków społecznego przekazu. Adoracja Pana Jezusa w Grobie Pańskim – przez całą noc do soboty do godz. 18.00. Ofiary zbierane tego dnia przeznaczone są na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  6. Przypominamy, że w Wielki Piątek wszystkich katolików między 18 a 60 rokiem życia obowiązuje post ścisły, a wszystkich którzy ukończyli 14 rok życia obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  7. W Wielką Sobotę – od godz. 9.00 do godz. 16.00, przed kaplicą, będziemy błogosławili pokarmy na stół wielkanocny. Ofiary składane przy okazji poświęcenia przeznaczamy na budowę naszego kościoła. O godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (II dzień Nowenny). Wigilia Paschalna rozpocznie się o godz. 19.00. Na tę liturgię przynosimy świece z osłonkami.
  8. W Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6.00 – Msza święta z procesją rezurekcyjną. Nie ma Mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. O godz.17.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. (III dzień Nowenny).
  9. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone przy rozprowadzaniu palm, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
  11. Przy wyjściu z kaplicy możemy składać ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  12. Zachęcamy do  zapisywania się na adorację nocną w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.
  13. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.