1. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Broniarek, kawaler i Monika Komorowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Paweł Piotr Antołek, kawaler i Kinga Kulikowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Szymon Tadeusz Michalik, kawaler z par. tut. i Katarzyna Wasiak, panna z par. św. Antoniego w Warszawie – zapowiedź I.
 2. W dniu wczorajszym odbyła się w naszej parafii pierwsza historyczna Uroczystość I Komunii św. do której przystąpiło 9 dzieci. Cieszymy się bardzo, że rodzice zdecydowali o przystąpieniu dziecka do tego sakramentu w naszej skromnej kaplicy. Do środy włącznie dzieci będą uczestniczyły w Białym Tygodniu.
 3. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Do środy włącznie trwa nowenna do św. Józefa w intencji Polski, Kościoła i wszystkich Rodzin, które zostaną zawierzone opiece św. Józefa – 2 lipca – w I czwartek miesiąca w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Nowenna o godz.17.30.
 4. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację bazyliki św. Piotra w Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W pierwszy czwartek o godz. 17.30 – różaniec w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
 6. W czasie wakacji – od niedzieli 5 lipca do końca sierpnia – porządek Mszy św. będzie następujący: godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30 i 12.30.
 7. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
 8. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
 9. Osoby, które chciałyby poświęcić dziś swoje pojazdy prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii.  
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
 12. We wrześniu w dniach 17–19.09 – planujemy 3 – dniową autokarową pielgrzymkę na Podlasie, w czasie której nawiedzimy min. sanktuaria w Różanym Stoku, Świętej Wodzie, Sokółce i Kodniu. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.
 13. Ks. Andrzej zbiera dziś ofiary na budowę kościoła w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
 14. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które w tym tygodniu przy okazji peregrynacji złożyły dobrowolną ofiarę na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita ma Je w swojej opiece. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto na budowę naszego Kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.K
Skip to content