1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Makowski, kawaler i Agata Makowska z d. Jaszczuk , panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
 2. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 3. W czwartek 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W pierwszy czwartek o godz. 17.30 – różaniec w intencji nowych powołań do kapłaństwa i zakonu. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które zapisały się do K.Ż.R.  W I piątek odwiedzimy chorych, którzy zostaną wcześniej zapisani w zakrystii.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie dla dziewczynek, które chciałyby się zapisać do Bielanek.
 6. Przez cały wrzesień przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
 7. W najbliższą sobotę 3 października organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku Kamienna, do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie i do Sanktuarium Krzyża św. Wyjazd o godz.6.00 . Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii.
 8. W dniach 8 – 10 października 3-dniowa pielgrzymka. W programie m.in.: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Jana Pawła II w Łagiewnikach, Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sanktuarium Królowej Podhala w Ludźmierzu, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem, Wadowice.  Zapisy w zakrystii.
 9. Przyjmujemy zapisy do Kółka Żywego Różańca. Uroczyste przyjęcie odbędzie się 7 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
 10. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmowali intencje na przyszły rok 2021.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków przy ul. Podskarbińskiej 12, Siennickiej 42 za miesięczną zbiórkę  i prosimy przedstawicieli kolejnych bloków o odbiór zeszytów w zakrystii, aby mogły odbywać się zbiórki w innych blokach. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content