1. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Skwira, kawaler i Kinga Monika Zezuń, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Paweł Marian Fidelus, kawaler i Daria Grzegorz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź  II, Michał Matysiak, kawaler i Agata Modrzewska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I. 
  2. Od następnej niedzieli wznawiamy Msze św. z kazaniem dla dzieci o godz. 11.00. Równocześnie będzie to Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Poświęcenie  tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w niedzielę 10 września.
  3. W tym tygodniu – w piątek – 1 września przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. W czasie Mszy św. wieczornej będziemy modlili się za wszystkich poległych w obronie Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca: – w I piątek – nie będzie Mszy św. o godz.15.00. Spowiedź w tym dniu  od godz.17.30; w  I  sobotę  –  o godz. 17.15  – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  5. Chorych w tym miesiącu odwiedzimy wyjątkowo w I sobotę.
  6. W tygodniu spowiedź św. tylko 10 minut przed Mszą św. o godz. 18.00
  7. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30.
  8. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  9. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  10. Cieszymy się, że w tym tygodniu udało się zamontować iglice dwóch wież Kościoła, które zwieńczono montażem dwóch krzyży. Równocześnie w tym tygodniu zostały zamontowane duże okna w kościele. Dziękujemy także za kolejne wpłaty na ostatnią rozetę i za comiesięczne ofiary zebrane z bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 i Podskarbińskiej 12. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content