1. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Matusiak, kawaler i Maria Bramska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Vitaut Siwczyk, kawaler z par. tut. i Volha Pinkevich, panna z par. św. Ducha w Warszawie – zapowiedź II.
 2. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 3. Od środy do piątku w naszej parafii będą trwały rekolekcje szkolne dla młodzieży z Zespołu Szkół im. Olimpijczyków Polskich. Uczniów polecamy modlitwie parafian.
 4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca: w I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.15 dla Dzieci i o 18.30. O 19.30 Adoracja Krzyża.
 5. W I sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
 6. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
 7. W piątek – przed Niedzielą Palmową – 8 kwietnia o godz. 19.00 chcemy zorganizować Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie się Osób, które chciałyby przygotować rozważania wybranej stacji Drogi Krzyżowej.
 8. Wzorem roku ubiegłego chcielibyśmy, aby od zakończenia Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do rozpoczęcia Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 9. Ks. Andrzej głosi od dziś rekolekcje w parafii św. Wincentego Pallottiego w Warszawie.
 10. Zwolniły się dwa miejsca na pielgrzymkę do Cascii. Osoby chętne zapraszamy do zakrystii.
 11. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
 12. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z ul. Siennickiej 38 A, ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę.
 13. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content