1. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Andrzej Dobrzański, kawaler z par. Matki Odkupiciela w Radomiu i Agata Katarzyna Bąk, panna z par tut. – zapowiedź II; Daniel Błaszkiewicz, kawaler i Martyna Agnieszka Lenard, panna  – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Stanisław Tomaszewski, kawaler i Aleksandra Anna Tchórzewska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Czerwcowych – dziś o godz.17.30 a w dni powszednie o   18.30.
  3. We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30.  Z racji pierwszej soboty o godz. 17.30 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. Po nabożeństwie spotkanie dla osób, które należą do K.Ż.R.
  5. W czasie wakacji porządek Mszy świętych niedzielnych nie ulega zmianie, natomiast nie będzie w dni powszednie Mszy św. o godz.19.00.
  6. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie. Ofiarodawców powierzamy modlitwie parafian.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, o niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  9. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennicka 38 A  za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Dziękujemy  także pielgrzymom, którzy przekazali cegiełkę na budowę Kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.