1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Wojciech Szczepanek, kawaler z par. Chrystusa Króla w Warszawie i Justyna Anna Kubisz, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. (grupa starsza).
  3. W najbliższą sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to zarazem I – sobota miesiąca. O godz. 17.15 – różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
  4. W sobotę organizowana jest wycieczka rowerowa dla wszystkich ministrantów, bielanek i scholanek do parku Młociny. Zbiórka przed Kaplicą o godz. 9.30, planowany powrót o godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiącana Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańcy dla dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne.
  6. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 października po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Przyjmujemy zapisy rodziców, którzy chcą zapisać się do Kółka Różańcowego – modlitwy rodziców za swoje dzieci.
  8. Od 1 października będzie możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2023.
  9. W naszej parafii Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach św. wieczornych.
  10. Za tydzień zbiórka do puszek na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  11. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
  12. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity.  Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
  13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloków przy ul. Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Darczyńcom, którzy przyczynili się do ufundowania Monstrancji, która jest pamiątkom Uroczystości Wmurowania Kamienia Węgielnego. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.