1. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Konrad Hałun, kawaler i Magdalena Monika Wronecka, panna z par. tut. – zapowiedź II; Michał Duszczyk, kawaler i Joanna Duszczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Paweł Julian Wieczorek, kawaler z par. tut. i Ewa Kokolus, panna z par. Greckokatolickiej Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie – zapowiedź I; Łukasz Sebastian Gruszka, kawaler i Magdalena Maria Blaśkiewicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Decyzją papieża Franciszka dziś po raz pierwszy w Kościele obchodzimy światowy dzień dziadków i osób starszych. Na zakończenie Mszy św. prosimy dziadków o podchodzenie do kapłanów i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa.
  3. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00.
  4. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice z muzeum Jana Pawła II, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin  25 – 28 sierpnia. (Uwaga: zmiana terminu) Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  5. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  6. Dziś po każdej Mszy św. odbywa się ogólnopolska  zbiórka do puszek na pomoc  poszkodowanym w nawałnicach i ulewach, które miały miejsce w ostatnim czasie.
  7. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę, a także ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.Ks.