1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Adam Księżopolski, kawaler z par. tut. i Paulina Boguska, panna z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie – zapowiedź II, Paweł Michał Gaida, kawaler i Karolina Ewa Roethel, panna oboje z par. tut. – zapowiedź I, Piotr Małecki, kawaler i Zofia Bartosz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś o godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe, w tygodniu o godz. 18.30.
  3. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tygodniu I  sobota miesiąca.  Z racji pierwszej soboty o godz. 17.15 Różaniec i 15 – minutowe rozważanie. 
  5. 29 czerwca udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium św. Rity w Cascii, gdzie będziemy odprawiali Msze św. przy grobie naszej Patronki. Istnieje możliwość złożenia intencji na tę Mszę św. Intencje przynosimy do zakrystii. Zbiórka dla pielgrzymów z 28 na 29 czerwca o północy.
  6. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie pikniku rodzinnego.
  7. Dziękujemy  kolejnym  rodzinom za wpłaty na rozety nr. 11 i 24.  Do tej pory wpłacono 33.300 zł. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet. Dziękujemy także rodzinie za ufundowanie krzyża, który zostanie umieszczony na wieży na dachu kościoła.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Przez ostatni tydzień nasza parafia była uczestnikiem audycji Przystanek Parafia w Radio Warszawa 106,2. Dziś o godz. 20.00 – główna audycja o naszej parafii. Zachęcamy do słuchania, a także do uczestnictwa w modlitwie różańcowej o godz. 21.30.
  10. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content