1. Dziś o godz. 10.15 – spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii, zaś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. (grupa starsza).
  2. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiącana Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańcy dla dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. Różaniec o godz.17.15.
  3. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 października po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W naszej parafii chcemy, aby powstał kolejny krąg Domowego Kościoła. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne w sobotę – 30 września – o godz. 15.00 w kaplicy.
  5. Przyjmujemy zgłoszenia osób, które chcą utworzyć kolejną Rodzinną Różę Różańcową w naszej parafii. Mogą do niej należeć całe rodziny, małżeństwa, pojedyncze osoby. Jedną różę tworzy 20 osób, które codziennie odmawiają jeden dziesiątek różańca. Zapisy w zakrystii.
  6. Od 1 października będzie możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2024.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na Dom św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  8. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
  9. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloku przy ul. Podskarbińskiej 9 za comiesięczną zbiórkę.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content