1. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, którzy rozpoczęli w tym roku przygotowanie.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałki, środy i piątki o godz.17.15. W niedziele różaniec o godz.17.15.
  3. W pierwszym i drugim tygodniu ferii zimowych organizujemy wyjazd do Zakopanego dla rodzin z dziećmi. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły wyjazdu i  zapisy w zakrystii. Także w pierwszym tygodniu organizujemy wyjazd dla dzieci do Gliczarowa. Szczegóły wyjazdu dla dzieci u pani Moniki Kulawiak.
  4. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać  w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej:

jednorazowe – wyczytywane 1 i 2 listopada o godz.17.00 podczas nabożeństwa za zmarłych;

oktawialne – czyli 8 Mszy św. odprawianych o godz.18.00 –  od 1 do 8 listopada. Przed Mszą św. w tych dniach będzie odmawiany różaniec o godz.17.15. Wypominki te są związane z odpustem jaki możemy uzyskać każdego dnia za jedną osobę zmarłą po spełnieniu określonych warunków;

roczne – wyczytywane podczas różańca w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.17.15.

1. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  3. 31 października – w niedzielę – po Mszy św. o godz.11.00 – organizujemy I w naszej parafii Marsz Świętych. Zapraszamy  dzieci, rodziców, młodych i osoby starsze! W marszu przejdziemy ulicami naszej parafii. Dzieci i dorosłych prosimy o przebranie się za swojego ulubionego Świętego bądź swojego Patrona albo przygotowanie tabliczki z imieniem Świętego. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Misje.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w minionym tygodniu na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy parafianom z ul. Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę. W tym tygodniu udało nam się dokończyć ścianę boczną – nawy głównej od Kaplicy, a także wykonane zostało częściowe zbrojenie wieży Kościoła . Niech dobry Bóg i św. Rita wyprasza potrzebne łaski dla Ofiarodawców budowy naszego Kościoła.
  6. Przypominamy wszystkim uczestniczącym we Mszy św. wewnątrz kaplicy o obowiązku noszenia maseczek.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  8. 13 listopada (sobota) organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lichenia oraz miejsca chrztu i domu rodzinnego św. Siostry Faustyny. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.