1. Zapowiedzi przedślubne: Damian Gromek, kawaler z par. ST Peter’s, Glocester (Anglia) i Klaudia Kozera, panna z par. tut. – zapowiedź II; Daniel Łukasz Jaworski, kawaler z par. tut. i Karolina Napiórkowska panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie – zapowiedź I; Artur Piotr Łukasik, kawaler i Dominika Anna Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, a wraz z nim czas Komunii św. wielkanocnej. O godz.17.30 – nabożeństwo majowe.
  3. Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt – Święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  4. W czwartek 27 maja Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godz. 17.30 – różaniec w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu.
  5. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie o godz. 18.30 a w niedzielę i uroczystości o godz.17.30.
  6. 3 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku chcemy po raz pierwszy przejść ulicami naszej parafii. Prosimy o przygotowanie 4 ołtarzy parafian następujących bloków:

– I Ołtarz – ul. Stanisławowska 3, 5, 7, 9,11

– II Ołtarz – ul. Siennicka 42, 40 A, 38,38 A i Chrzanowskiego  13, 15, 19

– III Ołtarz – ul. Podskarbińska 26,21, 21 A Chrzanowskiego 16, 14, Siennicka 27A, 27

– IV Ołtarz – ul. Przeworska 2, 2A, 2B, 4, 4A, 4B, 8

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o godz. 19.30.

1. Spotkanie dla rodziców i dzieci w związku z rocznicą I Komunii św. – w czwartek o godz. 19.30.
  2. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Kraków, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice z muzeum Jana Pawła II, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin 23 – 26 czerwca. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Rafała. Liczba miejsc ograniczona.
  3. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 i Siennickiej 38A za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.