1. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Krzysztof Cybula, kawaler i Anna Paulina Podogrodzka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Kuba Kurnik, kawaler z par. tut. i Klaudia Sokowska , panna z par. św. Ojca Pio na Gocławiu – zapowiedź II, Michał Lutoborski, kawaler i Klaudia Szlązak, panna  – oboje z par. tut. – zapowiedź I, Filip Mariusz Wójcicki, kawaler i Anna Orłowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Decyzją papieża Franciszka dziś po raz trzeci w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Na zakończenie Mszy św. prosimy dziadków o podchodzenie do kapłanów i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa.
  3. Dziękujemy  rodzinom za pierwsze wpłaty na ostatnią rozetę nr. 24. Do tej pory wpłacono 8.300 zł. W związku z dużym kosztem zakupu tej rozety prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie.
  4. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii p.w. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content