1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Mikołaj Łomacki, kawaler i Katarzyna Anna Nowak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Wojciech Wilusz, kawaler i Barbara Pomarańska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.  
  2. Dziś przypada 19 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  3. Dziś również o godz. 16.30 – w intencji zgłoszonych Ojców odmówimy Koronkę i Litanię do św. Józefa oraz zostanie odprawiona w Ich intencji Msza św. o godz. 18.00. Telegramy wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Ofiara za wysłanie telegramu jest dobrowolna. Nabożeństwo czerwcowe o godz.17.30. A po Mszy św. o godzinie 18:00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.  Będziemy składać dziękczynienie Bogu, który jest naszym najlepszym Ojcem.
  4. Jutro – 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00
  5. W sobotę – 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content