1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na comiesięczną modlitwę za wstawiennictwem św. Rity. Na początku nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. zbiorowa i ucałowanie relikwii. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. można zamawiać w zakrystii.

2. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia różańców dla dzieci, które w naszej parafii przygotowują się do I Komunii św. Rodzice dzieci z klas III, którzy się jeszcze nie zdecydowali mogą zapisać swoje dzieci do końca tego tygodnia.

3. Spotkanie dla ministrantów i chłopców, którzy chcieliby nimi zostać, odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz.11.00.

4. Młodzież z klas VIII i starszą, zapraszamy na Mszę św. 6 października na godz.18.00, która rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie.

5. Dziękujemy wszystkim za modlitwę w trakcie pielgrzymki do Ziemi Świętej, którą zakończyliśmy w tym tygodniu. Dla wszystkich parafian przywieźliśmy różańce z Ziemi Świętej, które możemy odebrać przy wyjściu z kaplicy. Zachęcamy, aby na tych różańcach podjąć modlitwę w intencji budowy naszego kościoła. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w dniach od 1 do 8 lutego 2020 roku organizujemy
kolejną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Program i zapisy w zakrystii. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału parafian.

6. Dziś ks. Andrzej zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las.

7. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Michała Turczyn, którego polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….

Skip to content